AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

1e toernooi OldStars VV Zuidwolde

Geschreven op 05 maart 2019 door Mariëtte Buning
1e toernooi OldStars VV Zuidwolde

 

PEC ZWOLLE UNITED OldStars Walking Football toernooi 14 maart 2019 Sportcampus De Pelikaan

Op uitnodiging van PEC Zwolle United gaat het OldStars team van vv Zuidwolde binnenkort hun eerste toernooi spelen in Zwolle op Sportcampus De Pelikaan (overdekt). PEC Zwolle United heeft ons in oktober afgelopen jaar geholpen met het opstarten van het seniorenvoetbal, sindsdien traint er een groeiende groep van ca 10 personen op de dinsdagmiddag. De mannen van staal hebben zich goed gemanifesteerd binnen de vereniging en hebben ongeacht winterse omstandigheden gewoon doorgetraind. Wellicht worden de vruchten afgeworpen van hun ijzeren discipline, want aan hun inzet zal het niet liggen. Laten we hopen dat ze een mooi maar vooral gezellig toernooi zullen spelen en dat er nog velen zullen volgen. Mannen, veel succes!  

Programma donderdag 14 maart 2019:

9.30 - 9.45 uur inloop met koffie/thee warming-up op eigen gelegenheid

9.45 - 10.00 uur opening en gezamenlijke warming up

10.00 - 12.30 uur wedstrijden en side events

12.30 - 13.15 uur lunch

13.20 - 15.00 uur wedstrijden

15.00 uur prijsuitreiking en napraten in kantine van Sportcampus De Pelikaan

De organisatie zorgt voor koffie/thee vooraf en een lunch tussen de middag. Overige consumpties zijn voor eigen rekening.

 

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ