AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

A.s. zondag Zuidwolde - Pesse

Geschreven op 12 januari 2021 door .
A.s. zondag Zuidwolde - Pesse

 

RTV Drenthe heeft onlangs op een stil en verlaten sportpark Woltingeslag in Zuidwolde opnamen gemaakt van o.a. het aloude latje trap. Aanvoerder Mathijs Steenbergen van Zuidwolde nam het op tegen Arjan Kleine van Pesse. Zondagavond iets over half 7 gaan we zien hoe dit afloopt in het programma ‘Met het bord op schoot’ de variant van ‘Onze club’. Een en ander staat in het teken van het oorspronkelijke competitieprogramma, wanneer corona geen roet in het eten had gegooid, had a.s. zondag de derby Zuidwolde 1 – Pesse 1 op het programma gestaan. 

De uitzending van RTV Drenthe is a.s. zondag 17 januari om 18.40 uur.

 

 

 

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ