AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

ALV Zakenclub Plein-Zuid

Geschreven op 04 maart 2020 door .
ALV Zakenclub Plein-Zuid

Donderdagavond 27 februari werd de jaarvergadering van Zakenclub Plein-Zuid gehouden, ditmaal te gast bij V.V. Zuidwolde waar de nieuwe kantine als perfecte vergaderlocatie gebruikt mocht worden. De vergadering werd aangevuld met een interessante presentatie door Henk-Jan Dolsma. Henk-Jan is o.a. triatleet en oud-voetballer en tegenwoordig eigenaar van Boemerang Voeding en Leefstijl. Vanuit zijn brede kennis van o.a. topsport, voeding en leefstijl coaching, presenteerde Henk-Jan een goed verhaal en bracht het op een boeiende en interactieve wijze. Zijn onderwerpen hadden een mooie parallel met het bedrijfsleven, ondernemerschap en het zorgen voor een goed werkklimaat.

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ