AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

Drukbezochte fusie informatieavond

Geschreven op 12 oktober 2023 door .
Drukbezochte fusie informatieavond

Woensdag 11 oktober vond de fusie informatieavond plaats. Deze interactieve avond was bedoeld om jong én oud mee te nemen in de fusieplannen. Met een opkomst van ruim 225 mensen was de avond zeer geslaagd.

In Den Kaat hadden de verschillende commissies (technische zaken, cultuur, financiën, organisatie & juridische zaken, sponsoring en kantinezaken) allen hun eigen kraam. Ze namen de bezoekers mee in hun ideeën en plannen en vroegen ze naar hun mening. Zo kon er gestemd worden op het favoriete shirt, logo en de naam. Ook was er voor de creatievelingen de mogelijkheid om zelf een shirt te kleuren in een kleurplaat.

Daarnaast stond de informatieavond met name in het teken van informeren en interactie. Hoe moet een nieuwe fusieclub eruit zien? Wat verandert er op voetbaltechnisch vlak? Wat zijn de voor- en nadelen van beide kantines? Er was genoeg ruimte voor eigen inbreng en interactie.

De reacties waren positief en de input geeft de fusiecommissie weer extra handvatten in het verdere proces.

 

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ