AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

Harry Warmelink vertrekt einde van dit seizoen

Geschreven op 04 januari 2022 door Bestuur VV Zuidwolde
Harry Warmelink vertrekt einde van dit seizoen

 

VV Zuidwolde en hoofdtrainer Harry Warmelink hebben in goed overleg besloten dat na dit seizoen de wegen gaan scheiden. Ondanks de goede en prettige samenwerking is het voor beide partijen goed om iets nieuws te gaan vinden. Harry zal er alles aan doen om het seizoen zo goed mogelijk af te sluiten. We hopen samen met Harry dat we zo snel mogelijk weer aan het voetballen komen.

 

Harry kwam in 2019 voor onze groep te staan en was voor ons tot dat moment een onbekende, hij werkte voorheen in district Oost en trainde zaterdagclubs. Door de verschillende coronamaatregelen werden alle competities onderbroken. Desondanks heeft Harry naar volle tevredenheid zijn rol als hoofdtrainer ingevuld en optimaal gepresteerd. Aan het einde van dit seizoen zal VV Zuidwolde stilstaan bij dit vertrek.

 

We willen Harry bedanken voor zijn inzet en hopen een waardige opvolger te kunnen vinden

Bestuur VV Zuidwolde 

 

 

 

 

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ