AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

In Memoriam Geert A. Vrielink

Geschreven op 09 oktober 2022 door .
In Memoriam Geert A. Vrielink

 

Vanochtend bereikte ons het trieste bericht dat de heer Geert A. Vrielink is overleden. Geert heeft in het verleden heel veel voor de VV Zuidwolde betekend; hij was een van de initiatiefnemers tot oprichting van deze vereniging en was later jarenlang voorzitter. Bovendien was hij het oudste nog levende lid (92) van onze club en tevens lid van verdienste.

In 2020 was Geert 50 jaar lid van VV Zuidwolde, een gezellige ochtend op de koffie samen met schoonzoon Jan Nieborg, Geert genoot en haalde vele herinneringen op. Vele Zuidwoldigers zullen hem in zijn dagelijkse leven gekend hebben als aimabele rijschoolhouder.

We wensen zijn familie veel sterkte in de komende tijd.

Bestuur VV Zuidwolde

 

 

 

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ