AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

Kantine weer gesloten

Geschreven op 29 september 2020 door Bestuur VV Zuidwolde
Kantine weer gesloten

 

Het kabinet heeft nieuwe ingrijpende maatregelen aangekondigd in de strijd tegen het coronavirus. Om een tweede lockdown te voorkomen worden sociale contacten ingeperkt. Daarom mag er de komende drie weken geen publiek aanwezig zijn bij wedstrijden of trainingen en moeten sportkantines gesloten blijven.  Het is begrijpelijk en niet geheel onverwacht maar wel balen, de kantine is onze huiskamer, de plek voor het sociale gebeuren. We hadden juist veel inspanningen verricht om de kantine coronaproof te krijgen en de toestroom van supporters te spreiden, tegelijkertijd voelen we de druk op de verantwoordelijkheid toenemen op momenten dat regels worden vergeten.     

Het belangrijkste is dat er gesport kan blijven worden, voor de sport, voor de club en voor de spelers. Het is namelijk veilig en verantwoord om te voetballen. Dat vindt niet alleen de KNVB, dat vinden NOC*NSF en alle sportbonden in Nederland. Bewegen is gezond en belangrijk in deze tijd. Alle competities, veld- en zaalvoetbal, blijven dan ook de komende drie weken doorgaan volgens het huidige speelschema.

We wachten nadere berichtgeving rond 20 oktober af.

 

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ