AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

Kantplank aanbrengen hoofdveld

Geschreven op 26 april 2021 door Bestuur VV Zuidwolde
Kantplank aanbrengen hoofdveld

 

Rond het hoofdveld van sportpark Woltingeslag wordt door de gemeente De Wolden een zogenaamde "kantplank" aangebracht. Deze moet er voor zorgen dat er geen rubberkorrels van het kunstgrasveld kunnen waaien of spoelen.

 

Ter voorbereiding zijn nagenoeg alle reclameborden door de vrijwilligers verwijderd. De borden krijgen een grondige schoonmaakbeurt en zullen na het monteren van de kantplanken weer terug geplaatst worden. Tegelijkertijd wordt een nieuw en beter bevestigingssysteem voor de bebording aangebracht. 

 

Op dit moment ziet het er allemaal wat kaal uit maar de bedoeling is dat alles er strak gemonteerd en fris gepoetst bij staat op het moment dat de nieuwe competities weer beginnen.

 

 

 

 

 

 

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ