AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

Kennisquiz VV Zuidwolde 2021

Geschreven op 20 december 2021 door .
Kennisquiz VV Zuidwolde 2021

 

Hallo voetbalvrienden,

 

Vorig jaar hadden we een kennisquiz over VV Zuidwolde rond de kerstdagen en dachten dat dat een eenmalige exercitie zou zijn. Maar door de plotselinge harde lockdown dit jaar hebben we de koppen bij elkaar gestoken en besloten om toch nog eenmaal, op veler verzoek, een quiz in elkaar te flansen. Omdat we het meeste kruit vorig jaar al verschoten hebben qua (leuke) vragen, zullen ze dit jaar wellicht (nog) iets moeilijker zijn, sorry alvast.

De quiz zal op kerstavond vrijdag 24 december rond 19.00 uur gepubliceerd worden. En bestaat wederom uit een invulformulier dat u digitaal kunt invullen en dan kunt verzenden. Lees de vragen rustig door en er is steeds maar een antwoord goed. U kunt de antwoorden tot uiterlijk zondagavond 26 december 24.00 uur insturen, svp alleen inzendingen onder eigen naam. De uitslag wordt maandag 27 december a.s. bekend gemaakt. Voor de winnaar(s) zijn er enkele leuke prijzen. Bij gelijke score wordt er naar de tijd van inzending gekeken, in dat geval heeft de eerst ingezonden gewonnen. Succes alvast!

 

 

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ