AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

Nieuwe competitie-indeling

Geschreven op 14 juli 2020 door .
Nieuwe competitie-indeling

 

De indeling voor komend seizoen 2020/21 is ook bekend. Zuidwolde 1 zit weer in klasse 2K zondag en het is een beetje een mix van Noord en Oost. Toch zijn er nogal wat wijzigingen ten opzichte van het abrupt afgesloten vorige seizoen; Beilen is naar 2L gegaan en DTD heeft zelf om degradatie gevraagd. Jubbega is een klasse hoger ingedeeld (op basis van minste verliespunten) en Lemelerveld is opvallenderwijs ingedeeld in 2J (Oost). Daarvoor in de plaats komt oude bekende Epe terug. Pesse was veel te goed voor de derde klasse en mag het nu een stapje hoger laten zien; GAVC (Grouw) is gedegradeerd uit de eerste klasse. Dalen komt juist over van 2L.

Hier het overzicht:

Dalen

Dedemsvaart

Drachten

Emmeloord

EMMS

Epe

GAVC

LAC Frisia

Heerde

LSC 1890

Oerterp

Pesse

VENO

Zuidwolde

 

Zuidwolde 2 uitkomend in de 1e klasse B, speelt het nieuwe seizoen tegen:  Annen, Emmen, EMMS, Erica, Germanicus, Gieten, Musselkanaal, Noordster, Raptim, SVV’04, Sweel, Valthermond en Veendam.

 

De eerste competitie wedstrijd is op 20 september. Daarvoor valt nog het bekerprogramma.

 

 

 

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ