AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

Nieuwe sponsoren Zuidwolde 1 (zat)

Geschreven op 12 oktober 2022 door .
Nieuwe sponsoren Zuidwolde 1 (zat)

ZUIDWOLDE 1 (ZATERDAG)

 

Vanaf dit seizoen voetbalt VV Zuidwolde ook (weer) op de zaterdag. Het eerste zaterdag-elftal speelt in de standaard 5e klasse naast het eerste zondag-elftal dat momenteel uitkomt in de 2e klasse.

Het oprichten van de zaterdag afdeling konden wij niet realiseren zonder onze sponsoren. We willen graag Jan Schoemaker en Geri Hut (Den Kaat), Rutger Wemmenhove (Autobedrijf Wemmenhove) en Sander Bruins (Voetbalshop.nl) enorm bedanken voor het steunen van ons zaterdag-elftal.

 

 

Jan, Geri en Rutger zorgen ervoor dat we goed voor de dag komen tijdens de wedstrijd en Sander heeft ons bovenstaande shirts gesponsord zodat we goed voor de dag komen tijdens de warming up!

Nogmaals dank allen!

 

Achterste rij vlnr: Bart Zinger, Cedric Jansen, Tom de Vries, Dani vd Water, Rick van Egten en Dim Cazemier. Middelste rij vlnr: Rutger Wemmenhove van Autobedrijf Wemmenhove, Mark Palmers (ass. scheidsrechter), Erwin de Lange, Justin Kreuze, Keano Loopers, Bastin Steenbergen, Jari vd Water, Lex van Duren, Wesley de Boer, Freddy de Boer (ass. trainer), Richard Kolk (ass. scheidsrechter), Henri Vogelzang (trainer) en Geri Hut van Den Kaat. Voorste rij vlnr: Sjors Boon, Teun Nijholt, Bart Noordhuis, Bas Schipper, Thom van Putten en Nilan Kramer. Op de foto ontbreken: Tom Nijholt, Stefan Kikkert, Ramon Duiverman, Frank Middeveld en Lucas Jongerius. 

 

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ