AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

OldStars weer van start

Geschreven op 11 september 2020 door .
OldStars weer van start

 

Aanstaande dinsdag 15 september begint de training weer voor de OldStars. Sinds 2018 wordt er elke dinsdagmiddag een uurtje ingeruimd voor het wandelvoetbal voor 60-plussers. Ouderen erbij betrekken en sport bieden zodat zij zich fysiek en sociaal fit voelen, VV Zuidwolde vindt het belangrijk deze maatschappelijke rol te vervullen.

Het OldStars toernooi thuis op Woltingeslag, welke gepland stond in de maand mei, kon vanwege het coronavirus niet doorgaan dat was wel heel erg jammer. Desondanks pakken de mannen de draad weer op, aan hun enthousiasme en inzet zal het niet liggen. 

Heeft u belangstelling? Liefhebbers zijn welkom elke dinsdag vanaf 14.30 uur; eerst een praatje en koffie met krentenbrood. Aanvang training 15.00 uur

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ