AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

Ook senioren hervatten training

Geschreven op 13 mei 2020 door Bestuur VV Zuidwolde
Ook senioren hervatten training

 

Zuidwolde 1 en 2 hervatten training

Vanaf afgelopen maandag mogen ook personen ouder dan 18 jaar georganiseerd weer buiten sporten op voorwaarde dat er 1,5 meter afstand wordt gehouden. Wedstrijden zijn nog niet toegestaan en er mag nog geen gebruik gemaakt worden van kleedkamers, douches en kantine.

Aanstaande vrijdag zal Zuidwolde 2 om 20.00 uur de training hervatten. En zondag 17 mei zal Zuidwolde 1 (van 10. 00 – 11.00 uur) weer trainen, zoals gezegd wel op aangepaste wijze en met in achtneming van de hygiëneregels conform het VDG-protocol. Er geldt een speciale looproute op het sportpark. Voor zover nu bekend zal de competitie voor het amateurvoetbal starten op 1 september zonder publiek. De komende tijd zal dit plan nader worden uitgewerkt.

De gemeente De Wolden heeft ons een protocol aangereikt met richtlijnen hoe er op een verantwoorde wijze gesport kan worden en ons gedrag bijdraagt aan een verdere versoepeling van regels op lange termijn. Gezond verstand staat voorop, lees meer in het VDG-protocol.

 

 

 

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ