AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

Scenario uitspelen competitie

Geschreven op 04 november 2020 door .
Scenario uitspelen competitie

 

Met het oog op de gestegen coronacijfers in de gehele samenleving is onder meer het spelen van competities in het amateurvoetbal tot half december niet toegestaan. Langere tijd niet sporten heeft echter nadelige gevolgen voor de volksgezondheid en het sociale leven. Om ook te blijven kijken naar wat wél kan en waarom dit zo belangrijk is, heeft de KNVB een plan B uitgewerkt voor de herstart van het voetbal.


Scenario voor het uitspelen van de amateurcompetities
Het meest positieve scenario is een herstart van de competitie in het weekend van 16 en 17 januari 2021. In dat geval kunnen sommige competities nog volledig worden uitgespeeld dit seizoen. Hierbij komen de bekercompetities wel te vervallen en wordt er in de hele maand juni 2021 doorgespeeld. De overschrijvingstermijn verschuift dan mee met het einde van competities, van 15 juni naar 30 juni. De nacompetitie komt te vervallen voor onder andere het standaardvoetbal, waardoor voor een aantal competities de promotie/degradatieregeling aangepast moet worden. Zie voor een volledig overzicht van alle categorieën het volledige ‘Plan B’. Half december wordt besloten of dit scenario haalbaar is. Als dat niet het geval blijkt te zijn, dan worden de competities op een later moment hervat in een deels of volledig aangepaste vorm.


 

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ