AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

Twee nieuwe sponsoren!

Geschreven op 27 december 2019 door De sponsorcommissie
Twee nieuwe sponsoren!

Wij hebben hebben in sinds kort twee nieuwe sponsoren mogen verwelkomen, namelijk Rijschool Rudi en Kolk bemiddeling.

‘’Rijschool Rudie heeft mij MAXimaal geholpen bij het slagen voor mijn rijexamen!’’ aldus klant M. Verstappen. Wij zijn dan ook zeer blij dat Rijschool Rudie sinds kort sponsor is geworden van onze vereniging! Wil jij ook snel je rijbewijs halen? Kijk dan op de website www.rijschoolrudie.nl waar je kunt kiezen uit verschillende pakketten. Rijschool Rudie, bedankt!

 

We zijn ook uitermate blij met onze nieuwe sponsor Kolk Bemiddeling! Kolk Bemiddeling is een bedrijf met ervaring en een groot netwerk, niet alleen op het gebied van uitzenden, maar ook op het gebied van inlenen.

Richard Kolk beschikt over vele kwaliteiten.. zijn keepers kwaliteiten zijn ook niet onopgemerkt gebleven. Zijn uitstekende prestaties hebben hem uiteindelijk een eigen FIFA kaart gebracht.. super toch

 

Mocht u ook geïnteresseerd zijn in de sponsormogelijkheden, vraag dan naar de mogelijkheden via info@vvzuidwolde.nl, dan kunnen wij contact met u opnemen.

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ