AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

Vacature hoofdtrainer

Geschreven op 21 december 2018 door Bestuur VV Zuidwolde
Vacature hoofdtrainer

 

Voetbalvereniging Zuidwolde, uitkomend in de klasse 2L van het zondagvoetbal, is met ingang van het seizoen 2019-2020 op zoek naar een enthousiaste, ambitieuze en betrokken hoofdtrainer. Van de nieuwe trainer verwachten wij het volgende:

 

– in het bezit van een geldig trainersdiploma minimaal TC-2;

– verzorgen van de trainingen op dinsdag- en vrijdagavond en coaching van het eerste elftal tijdens de wedstrijden (Zuidwolde

    beschikt over een assistent-trainer);

– affiniteit met het tweede elftal in het bijzonder en de vereniging in het algemeen wordt zeer gewaardeerd;

 

Een korte motivatiebrief + CV kan vóór 11 januari 2019 digitaal worden gestuurd naar:  voorzitter@vvzuidwolde.nl  t.a.v.  Technische Commissie Zuidwolde. Voor vragen en meer informatie kunt u contact opnemen met Bert Kruit 06 - 461 14 919

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ