AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

Wat een jaar

Geschreven op 29 december 2020 door .
Wat een jaar

 

Wat een jaar was 2020… Een jaar dat de geschiedenisboeken zal ingaan als ‘een nogal bijzonder jaar’ om het nog maar voorzichtig uit te drukken. Vrijwel iedereen heeft de afgelopen maanden met de gevolgen van de crisis te maken gehad. Het werd stil op het sportpark, geen gejuich, geen wedstrijden, geen praatje langs de lijn en niet na afloop gezellig de kantine in, een saaie boel. Op dit moment zijn er belangrijkere zaken en we wachten samen op betere tijden.

Een woord van dank aan iedereen die, op een stil en verlaten sportpark, doorging met trainen, training geven, het terrein netjes houden etc. etc.  Zoals gezegd, we wachten de persconferentie van 12 januari af en wat de uitwerking daarvan is voor het amateurvoetbal. 

Houd de moed erin en op naar 2021, de beste wensen!

 

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ