AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

ZUIDWOLDE 1 (ZON) - RSC = 1-3

Geschreven op 16 oktober 2023 door .
ZUIDWOLDE 1 (ZON) - RSC = 1-3

Zuidwolde strijdend ten onder tegen koploper RSC

Hoewel de eerste kans in de wedstrijd voor RSC was (schot voorlangs het doel van Zuidwolde van Danny Oude Lashof) bleek Zuidwolde in de eerste 25 minuten de bovenliggende partij. Allereerst kon RSC-doelman Douwe Stevelink in de 7e minuut van de wedstrijd een snoeihard schot van Bas Hempen moeizaam pareren. In de 9e minuut was het alsnog raak voor Zuidwolde. Via een goed lopende aanval over de rechterflank kreeg Steven Berghuis de bal rond de 16-meterlijn goed aangespeeld. Door goed weg te draaien van zijn tegenstander knalde hij de bal vervolgens loepzuiver in de bovenhoek (1-0). Rond het halve uur had Zuidwolde een bijzonder sterke fase en leek de 2-0 te gaan vallen via inzetten van Steven Berghuis en Joris de Roo. Met name de laatste inzet van Joris de Roo kon RSC-doelman Douwe Stevelink nog net tot corner verwerken.
In de vervolgfase was RSC de betere ploeg en kreeg de nodige kansen.

Slordig balverlies wordt Zuidwolde noodlottig
Zuidwolde was al een paar maal goed weggekomen, maar in de laatste fase van de 1e helft sloeg RSC kort na elkaar genadeloos toe. In beide gevallen was Biek Bossink de gevierde man aan Rossumse-zijde. Gerust werd met een 1-2 stand in het voordeel van RSC.

RSC blijft bovenliggende partij
Andermaal was de eerste kans in de 2e helft voor RSC. Lucky Zuidwolde kwam toen goed weg. Vervolgens kreeg Zuidwolde goede mogelijkheden om langszij te komen. Inzetten van de onvermoeibare Mark van de Beld en Bas Hempen troffen echter geen doel. Aan de andere kant had Zuidwolde-verdediger Martijn Spijkerman een geweldige interceptie, waarmee hij een zekere RSC-treffer voorkwam. In de 75e minuut vond de beslissing in deze wedstrijd plaats. In een overalsituatie werd Danny Oude Lashof matchwinnaar door doelman Wesley Steenbergen kansloos te laten. In de slotfase werd er volop gewisseld, maar gescoord werd er niet meer. Eindstand 1-3 voor nieuwe koploper in de 
2e klasse H RSC.

Opstelling Zuidwolde
Wesley Steenbergen, Mathijs Steenbergen, Tiemen Wegman, Martijn Spijkerman, Bram Klein (Thom van Putten), Mark van de Beld, Nico Schulting, Steven Berghuis, 
Bas Hempen, Dani van de Water (Muhammed Vasfi Hac Ali), Joris de Roo.

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ