AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

Competitie-indeling zaterdag 1

Geschreven op 10 juli 2022 door .
Competitie-indeling zaterdag 1

 

De kersverse selectie van Zuidwolde Zaterdag 1 heeft de afgelopen weken warm gedraaid en inmiddels is ook de competitie indeling bekend. In 5G spelen 9 Drentse en 3 Overijsselse ploegen. Over het algemeen bekende namen van verenigingen uit de buurt of die we kennen uit het zondagvoetbal. Een terugblik op het vorige seizoen van onze tegenstanders levert het volgende beeld op. De teams van Steenwijker Boys, Steenwijk en VCG draaiden goed mee in 5G en eindigden dicht achter de drie gepromoveerde teams. NKVV, VVAK en SVBS'77 hadden het moeilijker en eindigden in de onderste helft van die ranglijst. Bargeres behaalde een keurige 4e plaats in 5F met daarbij een periodetitel. Afgedaald vanuit de 4e klasse zijn Angelslo, Nieuw Balinge en Tiendeveen. Oude bekende CEC is in zijn geheel overgestapt vanuit de 3e klasse zondag. Al met al een mooie indeling met een aantal ploegen uit de buurt en voldoende uitdagingen voor de selectie van trainer Henri Vogelzang en assistent-trainer Freddy de Boer.

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ