AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

In Memoriam

Geschreven op 28 mei 2020 door Bert Brontsema
In Memoriam

 

Janny Schoemaker - Haar

 

Ons bereikte het trieste bericht, dat de echtgenote van ons erelid Jan Schoemaker, t.w. Janny Schoemaker-Haar op 78-jarige leeftijd is overleden. Janny Schoemaker-Haar was de steun- en toeverlaat van Jan en was voor onze vereniging op de achtergrond een onschatbare waarde stille kracht. In het verleden heeft ze vele werkzaamheden verricht in de bediening en het schoonmaken van de voetbalkantine. Daarnaast zorgde zij vele jaren voor het wassen van de nodige sportkleding van o.a. Zuidwolde 1. In haar verliezen wij een waardevolle kracht.

Wij danken haar voor haar verdiensten voor de club en wensen Jan en de familie veel sterkte toe met het verlies van hun dierbare.

 

 

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ