AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

Jeugdfonds Sport- en Cultuur Drenthe kan helpen!

Geschreven op 28 juni 2021 door .
Jeugdfonds Sport- en Cultuur Drenthe kan helpen!

 

 

Als om welke reden dan ook het geld ontbreekt waardoor kinderen of jongeren geen lid kunnen worden of blijven van een sport- of muziekvereniging, dan kan het Jeugdfonds Sport en Cultuur Drenthe u helpen; zij kunnen de contributie voor u betalen. De aanvraag kan nu gedaan worden, kinderen en jongeren mogen direct meedoen en/of blijven meedoen.  Aanmelden voor het nieuwe seizoen graag voor 30 juni as kan via https://kindsupportdrenthe.nl/ Neem contact op met uw tussenpersoon of met yvonne.drenthe@jeugdfondssportencultuur.nl  om teleurstellingen te voorkomen.  Voor vragen bel 085 - 086 28 66.

 

 

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ