AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

Keukenteam in het zonnetje

Geschreven op 19 december 2018 door Mariëtte Buning
Keukenteam in het zonnetje

 

Elk weekend staan ze weer voor ons klaar ‘onze keukenhulpen’! Onder aanvoering van Chantal Kleine worden elk weekend twee keukenhulpen ingeroosterd voor in de keuken van VV Zuidwolde. Met heel veel zorg en vooral heel veel plezier bereiden zij met gemak alles wat er op de menukaart staat. Een tosti, een patatje mayo of een complete hapjesschaal. Theezetten voor de teams in de rust. Onze keukenhulpen fixen het probleemloos. Voorbereiding, timing en niet in de stress raken, er komt meer bij kijken dan u denkt, daarom een hele dikke pluim voor ons keukenteam! Gisteravond werden zij in het zonnetje gezet en ontvingen zij een kleine attentie. Van links naar rechts op de foto: Rozemarijn Nagtegaal, Hieke Kruit, Lisa van der Haar, Eva Frijlink, Roos Flinkert en Chantal Kleine. Helaas ontbreken er een paar op de foto, uiteraard wordt de attentie na bezorgd.

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ