AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

OldStars dinsdag 8 juni weer van start

Geschreven op 07 juni 2021 door .
OldStars dinsdag 8 juni weer van start

 

Het door VV Zuidwolde georganiseerde OldStars wandelvoetbal voor ouderen gaat morgen 8 juni weer van start op de sportvelden van Woltingeslag in Zuidwolde.

 

Door de coronacrisis lag het een hele tijd stil maar vanwege de positieve ontwikkelingen kan het weer hervat worden. Het is op dinsdagmiddag vanaf 15.00 uur. Inloop vanaf 14.30 uur, het begint met koffie en een praatje. Daarna kunnen de deelnemers, inmiddels een vaste groep van zo'n vijftien personen, heerlijk in de buitenlucht onder begeleiding sporten. Op een verantwoorde manier doen de ouderen bewegingsoefeningen en spellen, waarbij gezelligheid en vitaliteit centraal staan. Zo doen zij oefeningen waarbij balans, kracht en uithoudingsvermogen gestimuleerd worden. Daarnaast biedt samen sporten de mogelijkheid om sociale contacten op te bouwen. Lijkt het u ook leuk? Kom gerust langs dinsdagmiddag vanaf 14.30 uur. 

 

 

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ