AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

Opening Padel TC Suthwalda

Geschreven op 28 juni 2021 door .
Opening Padel TC Suthwalda

Beste sporters uit Zuidwolde,

Eindelijk is het zo ver! De padelbanen van TC Suthwalda zijn bijna bespeelbaar. In week 26 vindt de finishing touch plaats en daarmee introduceren we vanaf dan het nieuwe werkwoord op onze club; ‘padellen’. Je spreekt dit uit als ‘pà-dellen’. De opening van deze padelbanen vindt plaats op vrijdagavond 2 juli om 19:00 uur. Daaropvolgend starten we met padel clinics voor onze eigen leden.

Op donderdag 8 juli, vrijdag 9 juli en zaterdag 10 juli willen we jullie, als leden van onze collega sportverenigingen uit Zuidwolde, graag in de gelegenheid stellen om ook kennis te maken met deze relatief nieuwe tak van sport.  

Schrijf je hier in voor een kennismakings clinic:

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ