AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

Protos Weering editie 47

Geschreven op 18 december 2023 door Manon Steenbergen
Protos Weering editie 47

Ook dit jaar vindt er weer het jaarlijkse Protos Weering zaalvoetbaltoernooi plaats, dit jaar wederom geen 'thuiswedstrijden' in verband met de nieuwbouw van de sporthal, maar natuurlijk brengen we u graag op de hoogte van het programma.

VV Zuidwolde neemt ook dit jaar deel met twee teams (zaterdag & zondag) en dit jaar zullen zij het niet tegen elkaar opnemen, maar in twee aparte poules genoeg punten moeten verzamelen om een ronde verder te komen. 
De eerste ronde wordt aanstaande zaterdag (23 december) gespeeld. Zuidwolde zaterdag gaat naar Gramsbergen en Zuidwolde zondag speelt in Hoogeveen.

De eerste wedstrijden in iedere poule starten om 18.00 uur. 

Hieronder een overzicht van de te spelen wedstrijden:

Zuidwolde zaterdag:

 

Zuidwolde zondag:

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ