AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

Zuidwolde 4

Hier leest u alles over het vierde team van VV Zuidwolde

Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag Competitienaam
14-04-2019 EMMS 3 - Zuidwolde 4 2 - 1 0519 Mannen Zondag reserve
07-04-2019 Zuidwolde 4 - EHS'85 2 17 - 3 0519 Mannen Zondag reserve
31-03-2019 Zuidwolde 4 - Beilen 5 5 - 4 B1680 Mannen beker reserve zondag 1/8 finales
24-03-2019 HOC 2 - Zuidwolde 4 1 - 0 0519 Mannen Zondag reserve

Standen

0519 Mannen Zondag reserve
Positie Team GS Pt. DV/DT DS
1 EMMS 3 15 40 73-24 49
2 HOC 2 15 35 53-19 34
3 SC Erica 4 16 30 57-36 21
4 KSC 2 15 27 59-56 3
5 Raptim 4 15 24 58-48 10
6 Zuidwolde 4 14 22 68-39 29
7 SC Balkbrug 2 14 19 36-45 -9
8 Twedo 3 15 17 62-56 6
9 EHS'85 2 16 13 48-90 -42
10 Zwartemeerse Boys 2 16 9 27-80 -53
11 Dalen 4 15 5 21-69 -48
Mannen beker reserve zondag poule
Positie Team GS Pt. DV/DT DS
1 Zuidwolde 4 3 9 22-9 13
2 Ruinen 3 3 4 12-7 5
3 Pesse 3 3 4 9-15 -6
4 Hoogeveen 3 3 0 6-18 -12
Mannen beker reserve zondag 1e ronde
Positie Team GS Pt. DV/DT DS
1 Muntendam 3 1 3 7-0 7
2 Usquert 1 1 3 8-2 6
3 Haren 2 1 3 7-1 6
4 Asser Boys 3 1 3 7-2 5
5 LSC 1890 5 1 3 5-0 5
6 Zwartemeerse Boys 3 1 3 7-3 4
7 Rolder Boys 3 1 3 6-2 4
8 SC Stadspark 5 1 3 6-2 4
9 Groen Geel 4 1 3 5-1 4
10 Lemmer vv 2 1 3 5-1 4
11 OZW 3 1 3 5-1 4
12 Siddeburen 3 1 3 5-1 4
13 SC Erica 4 1 3 4-1 3
14 Musselkanaal 3 1 3 4-1 3
15 Blauw Geel'15 1 1 3 3-0 3
16 Kwiek 2 1 3 3-0 3
17 De Blesse 2 1 3 6-4 2
18 BATO 3 (zo) 1 3 5-3 2
19 HOC 2 1 3 4-2 2
20 Kielwindeweer 1 1 3 4-2 2
21 Gieten 3 1 3 3-1 2
22 Zuidwolde 4 1 3 3-1 2
23 Pekelder Boys 2 1 3 2-0 2
24 Roden 3 1 3 6-5 1
25 vv Stânfries 2 1 3 6-5 1
26 SC Emmeloord 4 1 3 4-3 1
27 WKE '16 3 1 3 4-3 1
28 LSC 1890 4 1 3 3-2 1
29 SWZ Boso Sneek 3 1 3 2-1 1
30 Dalen 5 1 3 1-0 1
31 Harkstede 2 1 3 5-5 0
32 Jubbega 4 1 3 3-3 0
33 Alcides 3 0 0 0-0 0
34 Beilen 5 0 0 0-0 0
35 Bellingwolde 2 0 0 0-0 0
36 Pekelder Boys 3 0 0 0-0 0
37 FC Ter Apel '96 3 0 0 0-0 0
38 WKE '16 4 0 0 0-0 0
39 SVMH 2 1 0 5-5 0
40 Oldeholtpade 3 1 0 3-3 0
41 V.V. Heerenveen 3 1 0 5-6 -1
42 SC Stadspark 4 1 0 5-6 -1
43 Jubbega 3 1 0 3-4 -1
44 Westerwolde 2 1 0 3-4 -1
45 Bergum 3 1 0 2-3 -1
46 De Wilper Boys 2 1 0 1-2 -1
47 Havelte 2 1 0 0-1 -1
48 MKV'29 3 1 0 4-6 -2
49 NEC Delfzijl 3 1 0 3-5 -2
50 Gieten 4 1 0 2-4 -2
51 Peize 3 1 0 2-4 -2
52 Asser Boys 4 1 0 1-3 -2
53 SVV'04 3 1 0 1-3 -2
54 DVC'59 2 1 0 0-2 -2
55 MSC/Amslod 2 1 0 1-4 -3
56 vv Sweel 4 1 0 1-4 -3
57 Heiligerlee 3 1 0 0-3 -3
58 Noordster 3 1 0 0-3 -3
59 Stadskanaal 3 1 0 3-7 -4
60 Friesland 3 1 0 2-6 -4
61 FC Klazienaveen 3 1 0 2-6 -4
62 Buitenpost 1 1 0 1-5 -4
63 Warga 2 1 0 1-5 -4
64 ZNC 4 1 0 1-5 -4
65 Zuidhorn 2 1 0 1-5 -4
66 Drachten 5 1 0 2-7 -5
67 Oldeholtpade 4 1 0 0-5 -5
68 Gruno 5 1 0 2-8 -6
69 LAC Frisia 1883 5 1 0 1-7 -6
70 Zuidlaarderveen 2 1 0 0-7 -7
Mannen beker reserve zondag 2e ronde
Positie Team GS Pt. DV/DT DS
1 BATO 3 (zo) 1 3 6-0 6
2 Musselkanaal 3 1 3 8-3 5
3 Rolder Boys 3 1 3 7-2 5
4 WKE '16 3 1 3 6-1 5
5 Groen Geel 4 1 3 5-2 3
6 Jubbega 4 1 3 5-2 3
7 HOC 2 1 3 4-1 3
8 Dalen 5 1 3 4-2 2
9 SC Emmeloord 4 1 3 4-2 2
10 SC Erica 4 1 3 3-1 2
11 OZW 3 1 3 7-6 1
12 Roden 3 1 3 4-3 1
13 Beilen 5 1 3 3-2 1
14 vv Stânfries 2 1 3 2-1 1
15 Zuidwolde 4 1 3 2-2 0
16 Harkstede 2 1 3 1-1 0
17 De Blesse 2 0 0 0-0 0
18 Usquert 1 0 0 0-0 0
19 Asser Boys 3 1 0 2-2 0
20 Siddeburen 3 1 0 1-1 0
21 SWZ Boso Sneek 3 1 0 6-7 -1
22 Gieten 3 1 0 3-4 -1
23 FC Ter Apel '96 3 1 0 2-3 -1
24 Lemmer vv 2 1 0 1-2 -1
25 Kielwindeweer 1 1 0 2-4 -2
26 LSC 1890 5 1 0 2-4 -2
27 Alcides 3 1 0 1-3 -2
28 Kwiek 2 1 0 2-5 -3
29 LSC 1890 4 1 0 2-5 -3
30 Haren 2 1 0 1-4 -3
31 Zwartemeerse Boys 3 1 0 3-8 -5
32 Pekelder Boys 2 1 0 2-7 -5
33 SC Stadspark 5 1 0 1-6 -5
34 Blauw Geel'15 1 1 0 0-6 -6
Mannen beker reserve zondag 1/8 finales
Positie Team GS Pt. DV/DT DS
1 HOC 2 1 3 8-1 7
2 OZW 3 1 3 6-1 5
3 SC Emmeloord 4 1 3 2-0 2
4 Musselkanaal 3 1 3 2-0 2
5 Zuidwolde 4 1 3 5-4 1
6 Harkstede 2 1 3 3-2 1
7 Rolder Boys 3 1 3 3-2 1
8 WKE '16 3 1 3 3-2 1
9 Beilen 5 1 0 4-5 -1
10 De Blesse 2 1 0 2-3 -1
11 Dalen 5 1 0 2-3 -1
12 Roden 3 1 0 2-3 -1
13 Groen Geel 4 1 0 0-2 -2
14 vv Stânfries 2 1 0 0-2 -2
15 Jubbega 4 1 0 1-6 -5
16 BATO 3 (zo) 1 0 1-8 -7
Mannen beker reserve zondag 1/4 finales
Positie Team GS Pt. DV/DT DS
1 Musselkanaal 3 1 3 7-1 6
2 Harkstede 2 1 3 4-4 0
3 SC Emmeloord 4 0 0 0-0 0
4 HOC 2 0 0 0-0 0
5 Rolder Boys 3 0 0 0-0 0
6 Zuidwolde 4 0 0 0-0 0
7 OZW 3 1 0 4-4 0
8 WKE '16 3 1 0 1-7 -6

Programma

Datum Wedstrijd Plaats Aanvang Competitie Status
22-04-2019 Rolder Boys 3 - Zuidwolde 4 Sportpark Boerbos,
Rolde
10:00 B1690 Mannen beker reserve zondag 1/4 finales Te spelen
28-04-2019 Zuidwolde 4 - EMMS 3 Sportpark Woltingeslag,
Zuidwolde dr
10:00 0519 Mannen Zondag reserve Te spelen
02-05-2019 Raptim 4 - Zuidwolde 4 Sportpark Klinkenvlier ,
Coevorden
19:00 0519 Mannen Zondag reserve Te spelen
05-05-2019 Zuidwolde 4 - SC Erica 4 Sportpark Woltingeslag,
Zuidwolde dr
10:00 0519 Mannen Zondag reserve Te spelen
12-05-2019 KSC 2 - Zuidwolde 4 Sportpark Schoonoord,
Schoonoord
10:00 0519 Mannen Zondag reserve Te spelen
19-05-2019 Zuidwolde 4 - Zwartemeerse Boys 2 Sportpark Woltingeslag,
Zuidwolde dr
10:00 0519 Mannen Zondag reserve Te spelen

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ