AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

Zuidwolde 4

Hier leest u alles over het vierde team van VV Zuidwolde

Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag Competitienaam
02-12-2018 EHS'85 2 - Zuidwolde 4 6 - 5 0519 Mannen Zondag reserve
25-11-2018 Zuidwolde 4 - HOC 2 1 - 4 0519 Mannen Zondag reserve
18-11-2018 Zuidwolde 4 - Raptim 4 3 - 5 0519 Mannen Zondag reserve

Standen

0519 Mannen Zondag reserve
Positie Team GS Pt. DV/DT DS
1 SC Erica 4 10 24 38-15 23
2 HOC 2 10 22 38-15 23
3 EMMS 3 8 19 43-15 28
4 Raptim 4 8 15 33-25 8
5 Twedo 3 9 14 47-30 17
6 Zuidwolde 4 9 13 42-28 14
7 KSC 2 9 12 32-37 -5
8 SC Balkbrug 2 9 12 27-32 -5
9 EHS'85 2 8 9 21-40 -19
10 Zwartemeerse Boys 2 10 4 16-55 -39
11 Dalen 4 10 1 13-58 -45
Mannen beker reserve zondag poule
Positie Team GS Pt. DV/DT DS
1 Zuidwolde 4 3 9 22-9 13
2 Ruinen 3 3 4 12-7 5
3 Pesse 3 3 4 9-15 -6
4 Hoogeveen 3 3 0 6-18 -12
Mannen beker reserve zondag 1e ronde
Positie Team GS Pt. DV/DT DS
1 Muntendam 3 1 3 7-0 7
2 Usquert 1 1 3 8-2 6
3 Haren 2 1 3 7-1 6
4 Asser Boys 3 1 3 7-2 5
5 LSC 1890 5 1 3 5-0 5
6 Zwartemeerse Boys 3 1 3 7-3 4
7 Rolder Boys 3 1 3 6-2 4
8 SC Stadspark 5 1 3 6-2 4
9 Groen Geel 4 1 3 5-1 4
10 Lemmer vv 2 1 3 5-1 4
11 OZW 3 1 3 5-1 4
12 Siddeburen 3 1 3 5-1 4
13 SC Erica 4 1 3 4-1 3
14 Musselkanaal 3 1 3 4-1 3
15 Blauw Geel'15 1 1 3 3-0 3
16 Kwiek 2 1 3 3-0 3
17 De Blesse 2 1 3 6-4 2
18 BATO 3 (zo) 1 3 5-3 2
19 HOC 2 1 3 4-2 2
20 Kielwindeweer 1 1 3 4-2 2
21 Gieten 3 1 3 3-1 2
22 Zuidwolde 4 1 3 3-1 2
23 Pekelder Boys 2 1 3 2-0 2
24 Roden 3 1 3 6-5 1
25 vv Stânfries 2 1 3 6-5 1
26 SC Emmeloord 4 1 3 4-3 1
27 WKE '16 3 1 3 4-3 1
28 LSC 1890 4 1 3 3-2 1
29 SWZ Boso Sneek 3 1 3 2-1 1
30 Dalen 5 1 3 1-0 1
31 Harkstede 2 1 3 5-5 0
32 Jubbega 4 1 3 3-3 0
33 Alcides 3 0 0 0-0 0
34 Beilen 5 0 0 0-0 0
35 Bellingwolde 2 0 0 0-0 0
36 Pekelder Boys 3 0 0 0-0 0
37 FC Ter Apel '96 3 0 0 0-0 0
38 WKE '16 4 0 0 0-0 0
39 SVMH 2 1 0 5-5 0
40 Oldeholtpade 3 1 0 3-3 0
41 V.V. Heerenveen 3 1 0 5-6 -1
42 SC Stadspark 4 1 0 5-6 -1
43 Jubbega 3 1 0 3-4 -1
44 Westerwolde 2 1 0 3-4 -1
45 Bergum 3 1 0 2-3 -1
46 De Wilper Boys 2 1 0 1-2 -1
47 Havelte 2 1 0 0-1 -1
48 MKV'29 3 1 0 4-6 -2
49 NEC Delfzijl 3 1 0 3-5 -2
50 Gieten 4 1 0 2-4 -2
51 Peize 3 1 0 2-4 -2
52 Asser Boys 4 1 0 1-3 -2
53 SVV'04 3 1 0 1-3 -2
54 DVC'59 2 1 0 0-2 -2
55 MSC/Amslod 2 1 0 1-4 -3
56 vv Sweel 4 1 0 1-4 -3
57 Heiligerlee 3 1 0 0-3 -3
58 Noordster 3 1 0 0-3 -3
59 Stadskanaal 3 1 0 3-7 -4
60 Friesland 3 1 0 2-6 -4
61 FC Klazienaveen 3 1 0 2-6 -4
62 Buitenpost 1 1 0 1-5 -4
63 Warga 2 1 0 1-5 -4
64 ZNC 4 1 0 1-5 -4
65 Zuidhorn 2 1 0 1-5 -4
66 Drachten 5 1 0 2-7 -5
67 Oldeholtpade 4 1 0 0-5 -5
68 Gruno 5 1 0 2-8 -6
69 LAC Frisia 1883 5 1 0 1-7 -6
70 Zuidlaarderveen 2 1 0 0-7 -7
Mannen beker reserve zondag 2e ronde
Positie Team GS Pt. DV/DT DS
1 Alcides 3 0 0 0-0 0
2 Asser Boys 3 0 0 0-0 0
3 BATO 3 (zo) 0 0 0-0 0
4 Beilen 5 0 0 0-0 0
5 Blauw Geel'15 1 0 0 0-0 0
6 De Blesse 2 0 0 0-0 0
7 Dalen 5 0 0 0-0 0
8 SC Emmeloord 4 0 0 0-0 0
9 SC Erica 4 0 0 0-0 0
10 Gieten 3 0 0 0-0 0
11 Groen Geel 4 0 0 0-0 0
12 Haren 2 0 0 0-0 0
13 Harkstede 2 0 0 0-0 0
14 HOC 2 0 0 0-0 0
15 Jubbega 4 0 0 0-0 0
16 Kielwindeweer 1 0 0 0-0 0
17 Kwiek 2 0 0 0-0 0
18 Lemmer vv 2 0 0 0-0 0
19 LSC 1890 5 0 0 0-0 0
20 LSC 1890 4 0 0 0-0 0
21 Musselkanaal 3 0 0 0-0 0
22 OZW 3 0 0 0-0 0
23 Pekelder Boys 2 0 0 0-0 0
24 Roden 3 0 0 0-0 0
25 Rolder Boys 3 0 0 0-0 0
26 Siddeburen 3 0 0 0-0 0
27 SC Stadspark 5 0 0 0-0 0
28 vv Stânfries 2 0 0 0-0 0
29 SWZ Boso Sneek 3 0 0 0-0 0
30 FC Ter Apel '96 3 0 0 0-0 0
31 Usquert 1 0 0 0-0 0
32 WKE '16 3 0 0 0-0 0
33 Zuidwolde 4 0 0 0-0 0
34 Zwartemeerse Boys 3 0 0 0-0 0

Programma

Datum Wedstrijd Plaats Aanvang Competitie Status
16-12-2018 Zuidwolde 4 - Asser Boys 3 Sportpark Woltingeslag,
Zuidwolde dr
10:00 B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde Te spelen

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ