AMATEURVOETBAL SINDS 2 SEPTEMBER 1947

Zuidwolde 5

Hier leest u alles over het vijfde team van VV Zuidwolde

Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag Competitienaam

Standen

0519 Mannen Zondag reserve
Positie Team GS Pt. DV/DT DS
1 DOS'63 1 9 27 46-9 37
2 SSA DVC Dedemsvaart 7 8 24 42-7 35
3 IJhorst 3 9 21 40-13 27
4 Pesse 3 10 16 38-23 15
5 HODO 4 10 16 33-30 3
6 EMMS 4 8 13 20-27 -7
7 Hoogeveen 3 7 10 24-19 5
8 M.S.C. 3 8 10 30-37 -7
9 Zuidwolde 5 10 10 21-36 -15
10 SC Balkbrug 4 10 6 19-56 -37
11 Ruinen 5 8 3 18-39 -21
12 USV 4 11 3 11-46 -35
Mannen beker reserve zondag poulefase
Positie Team GS Pt. DV/DT DS
1 Zuidwolde 5 0 0 0-0 0
Mannen beker reserve zondag 1e ronde
Positie Team GS Pt. DV/DT DS
1 Eext 3 1 3 13-0 13
2 SSA DVC Dedemsvaart 6 1 3 13-1 12
3 VKW 6 1 3 11-0 11
4 Stadskanaal 5 1 3 7-0 7
5 M.S.C. 3 1 3 9-4 5
6 Bellingwolde 3 1 3 6-1 5
7 HSC 4 1 3 6-1 5
8 ONB 3 1 3 6-1 5
9 VKW 5 1 3 5-0 5
10 Helpman 6 1 3 7-3 4
11 Kwiek 7 1 3 6-2 4
12 vv Sweel 3 1 3 5-1 4
13 Zuidlaarderveen 2 1 3 5-1 4
14 Buitenpost 2 1 3 4-0 4
15 LAC Frisia 1883 2 1 3 4-0 4
16 Gomos 4 1 3 4-0 4
17 S.V. Haulerwijk 2 1 3 4-0 4
18 ZNC 2 (zo) 1 3 4-0 4
19 FC Oldemarkt 4 1 3 6-3 3
20 Langezwaag 2 1 3 5-2 3
21 SSA DVC Dedemsvaart 5 1 3 5-2 3
22 Beilen 5 1 3 4-1 3
23 Dwingeloo 4 1 3 4-1 3
24 Nieuweschoot 3 1 3 4-1 3
25 SSA DVC Dedemsvaart 7 1 3 4-1 3
26 Engelbert 3 1 3 3-0 3
27 FC Fochteloo 2 1 3 3-0 3
28 SC Stadspark 6 1 3 3-0 3
29 vv Stânfries 2 1 3 3-0 3
30 VIOS (O) 2 1 3 4-2 2
31 LSC 1890 7 1 3 3-1 2
32 BATO 3 1 3 3-1 2
33 Borger 2 zo. 1 3 3-1 2
34 Gasselternijveen 3 1 3 3-1 2
35 IJhorst 3 1 3 3-1 2
36 vv Sneek Wit Zwart 2 1 3 3-1 2
37 Thor 2 1 3 3-1 2
38 Zwartemeerse Boys 3 1 3 3-1 2
39 Farmsum 4 1 3 2-0 2
40 JVV 2 1 3 2-0 2
41 SVDB 1 1 3 4-3 1
42 IJhorst 2 1 3 3-2 1
43 Blauw Rood 3JM 1 3 2-1 1
44 SC Emmeloord 10 1 3 2-1 1
45 Groen Geel 5 1 3 2-1 1
46 Pekelder Boys 3 1 3 2-1 1
47 Wildervank 2 1 3 2-1 1
48 Heiligerlee 4 1 3 1-0 1
49 Valthermond 4 1 3 4-4 0
50 Giethoorn 3 1 3 3-3 0
51 LTC 2 1 3 1-1 0
52 Noordpool-U.F.C. 2 1 3 0-0 0
53 Blauwhuis 2 0 0 0-0 0
54 GSAVV Forward 16 0 0 0-0 0
55 Groninger Boys 5 0 0 0-0 0
56 SC Erica 5 1 0 4-4 0
57 SC Emmeloord 8 1 0 3-3 0
58 TLC 4 1 0 1-1 0
59 NEC Delfzijl 2 1 0 0-0 0
60 Gieten 6 1 0 3-4 -1
61 Zuidwolde 5 1 0 2-3 -1
62 FC Lewenborg 5 1 0 1-2 -1
63 LSC 1890 8 1 0 1-2 -1
64 FC Oldemarkt 3 1 0 1-2 -1
65 Pekelder Boys 4 1 0 1-2 -1
66 Siddeburen 3 1 0 1-2 -1
67 BNC 2 1 0 0-1 -1
68 ST HOC/ValtherBoys 7 1 0 2-4 -2
69 Akkrum 4 1 0 1-3 -2
70 Akkrum 3 1 0 1-3 -2
71 Froombosch 2 1 0 1-3 -2
72 Heiligerlee 3 1 0 1-3 -2
73 Musselkanaal 5 1 0 1-3 -2
74 Ruinen 4 1 0 1-3 -2
75 Tijnje 2 1 0 1-3 -2
76 Valthermond 5 1 0 1-3 -2
77 Helpman 4 1 0 0-2 -2
78 Veelerveen 3 1 0 0-2 -2
79 Scheerwolde 2 1 0 3-6 -3
80 DSC'65 2 1 0 2-5 -3
81 SC Joure 2 1 0 2-5 -3
82 SC Emmeloord 9 1 0 1-4 -3
83 LEO (Loon) 4 1 0 1-4 -3
84 Smilde'94 2 1 0 1-4 -3
85 USV 3 1 0 1-4 -3
86 Dwingeloo 3 1 0 0-3 -3
87 Engelbert 4 1 0 0-3 -3
88 Harkstede 2 1 0 0-3 -3
89 ST Zandhuizen/Sport Vereent 2 1 0 0-3 -3
90 Mamio 3 1 0 3-7 -4
91 WVV 3 1 0 2-6 -4
92 ST HOC/ValtherBoys 6 1 0 1-5 -4
93 Stadskanaal 4 1 0 1-5 -4
94 Donkerbroek 2 1 0 0-4 -4
95 Gorredijk 5 1 0 0-4 -4
96 Oerterp 3 1 0 0-4 -4
97 Peize 4 1 0 0-4 -4
98 Pekelder Boys 2 1 0 0-4 -4
99 Ruinerwold 4 1 0 4-9 -5
100 Friesland 3 1 0 1-6 -5
101 Hoogezand 4 1 0 1-6 -5
102 Wedde 4 1 0 1-6 -5
103 ST HOC/ValtherBoys 5 1 0 0-5 -5
104 Buinen 3 1 0 0-7 -7
105 Rolder Boys 5 1 0 0-11 -11
106 EHS'85 3 1 0 1-13 -12
107 Gieterveen 2 1 0 0-13 -13

Programma

Datum Wedstrijd Plaats Aanvang Competitie Status
30-01-2022 Zuidwolde 5 - Hoogeveen 3 Sportpark Woltingeslag,
Zuidwolde dr
10:30 0519 Mannen Zondag reserve Te spelen
06-02-2022 Zuidwolde 5 - DOS'63 1 Sportpark Woltingeslag,
Zuidwolde dr
10:30 0519 Mannen Zondag reserve Te spelen
13-02-2022 SC Balkbrug 4 - Zuidwolde 5 Sportpark De Balk,
Balkbrug
11:15 0519 Mannen Zondag reserve Te spelen

Zoeken

Hoofdsponsor

VVZ - Webshop

JVZ